صفحه اصلی پایگاه اینترنتی استانداری یزد

 

 

 

 


اذان صبح 04:23
طلوع آفتاب 05:59
اذان ظهر 12:58
غروب آفتاب 19:57
اذان مغرب 20:16
نیمه شب 00:18

 

در شرایط امروز جامعه، موظف به ارتباط نزدیک با مردم هستیم
استاندار یزد:
در شرایط امروز جامعه، موظف به ارتباط نزدیک با مردم هستیم
استاندار یزد پس از پاسخگویی به تلفن ۱۱۱ سامد (سامانه ارتباط مردم و دولت)، گفت: دولت ‌تدبیر و امید تلاش کرده‌ تا با روش‌های مختلف با مردم در ارتباط نزدیک و مستقیم باشد.
برنامه حضور مدیران کل استان در استانداری جهت پاسخگویی در سامانه ارتباط مردم و دولت
از سوی استاندار یزد ابلاغ شد؛
برنامه حضور مدیران کل استان در استانداری جهت پاسخگویی در سامانه ارتباط مردم و دولت
از سوی استاندار یزد برنامه حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی استان در استانداری به منظور پاسخگویی به تلفن ۱۱۱ سامد (سامانه ارتباط مردم و دولت) به مدیران کل و روسای دستگاه های اجرایی استان، مدیران کل استانداری، فرمانداران و شهرداران مرکز شهرستان ها...
‌توضیح اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری یزد
‌توضیح اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری یزد
اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری به دنبال انتشار و در‌ج جدول مقایسه ای ارزیابی عملکرد فرمانداری ها در برخی شبکه‌های اجتماعی اطلاعیه ای صادر کرد.
اطلاعيه
اطلاعيه
گزارش ارسالي از وزارت كشور مربوط به عملكرد فرمانداري ها در سال 1396 مي باشد.
برنامه هفتگي پاسخگويي برخط مديران استان به مردم
دفتر بازرسي استانداري يزد منتشر كرد؛
برنامه هفتگي پاسخگويي برخط مديران استان به مردم
بنا به اعلام دفتر بازرسي استانداري ، در شش ماهه دوم سال 1397 نيز مديران استان با حضور در مركز سامد استانداري يزد به صورت برخط به پرسش هاي شهروندان يزدي پاسخ مي دهند.
ارزیابی عملکرد ستاد صیانت استان آغاز شد
با بازدید سرزده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار؛
ارزیابی عملکرد ستاد صیانت استان آغاز شد
با ‌بازدید سرزده جانشین، دبیر، کارشناسان و بازرسان ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی استان در دو دستگاه اجرایی، بازرسی‌های مشترک از دستگاه‌های اداری استان یزد آغاز شد.
نمایش 1 - 6 از 20 نتیجه
آیتم در هر صفحه 6
از 4
هیچ نتیجه ای وجود ندارد
« بازگشت

با تصویب اعضای کمیسیون تعزیرات گندم ،آرد و نان شهرستان یزد صورت گرفت؛تشویق ، اخذ تعهد و جریمه تعدادی از نانوایی های شهر یزد


به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، اعضای شرکت کننده در این نشست پس از بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل مختلف از جمله وضعیت نانوایی ها در خصوص تشویق، اخذ تعهد و جریمه تعدادی از واحدهای نانوایی سطح شهر یزد تصمیم گیری کردند.
بر این اساس و با توجه به کشف 500 کیلوگرم آرد توسط بازرسان تعزیرات آرد و نان تعلق به یکی از نانوایی های شهر یزد مقرر گردید نسبت به ضبط آرد کشف شده اقدام و تا انجام کیل گیری میزان دو تن سهمیه کسر و مبلغ 298 هزار تومان جریمه صادر و نسبت به تعیین تکلیف مباشر نیز طی مدت یک ماه اقدام گردد.
همچنین مقرر شد از 16 واحد صنفی توسط اداره کل غله و خدمات بازرگانی تعهدنامه اخذ و در پرونده آنها ضبط گردد.
بر اساس این گزارش، با توجه به مصرف جوش شیرین توسط سه واحد نانوایی مقرر شد هر کدام به مبلغ 500 هزار ریال و 19 واحد نانوایی دیگر نیز به علت کسری وزن چانه با توجه به میزان کسری چانه و در مجموع حدود 16 میلیون ریال جریمه شوند.
همچنین با توجه به کسری وزن چانه و تعطیلی غیرمجاز و عدم رعایت ساعت پخت یکی از نانوایی های شهر مقرر شد دو تن از سهیه نانوایی مذکور کسر گردد و با توجه به پخت نان خشک، تعطیلی غیر مجاز و کسری وزن چانه مقرر شد ماهیانه یک تن از سهمیه یک واحد کسر شود.
در نشست اعضای کمیسیون تعزیرات گندم، آرد و نان شهرستان یزد مقرر شد با عنایت به عملکرد خوب و به منظور تشویق واحدهای صنفی شماره 153 به تصدی یدالله ذوالفقاری واقع در بلوار 17 شهریور و  شماره 246 به تصدی سید عباس طباطبایی واقع در بلوار نواب صفوی، در خصوص نصب پارچه و افزایش یک تن به سهمیه دی ماه این نانوایی ها اقدام شود.