صفحه اصلی پایگاه اینترنتی استانداری یزد

 

 

 

 


اذان صبح 05:18
طلوع آفتاب 06:40
اذان ظهر 12:45
غروب آفتاب 18:49
اذان مغرب 19:06
نیمه شب 00:05

 

 

بررسی مشکلات در گفت‌وگوی تلفنی استاندار یزد با مردم استان
بررسی مشکلات در گفت‌وگوی تلفنی استاندار یزد با مردم استان
استاندار یزد پس از پاسخگویی به تلفن ۱۱۱ سامد (سامانه ارتباط مردم و دولت)، تاکید کرد: برای ارتباط نزدیک و مستقیم با مردم، راه‌های ارتباطی گوناگون را مورد استفاده قرار داده ایم و تلاش می‌کنیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مسائل و مشکلات آنها رسیدگی کنیم.
بازدید مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری از بیمارستان مرتاض یزد
بازدید مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری از بیمارستان مرتاض یزد
کميته سلامت حقوق شهروندي استان با حضور مديران كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي و بازرسي و رسيدگي به شكايات استانداري، مديركل بيمه سلامت استان و نمايندگاني از دانشگاه علوم پزشكي و سازمان مديريت و برنامه ريزي از بيمارستان خصوصي مرتاض ‌یزد بازدید کردند.
در شرایط امروز جامعه، موظف به ارتباط نزدیک با مردم هستیم
استاندار یزد:
در شرایط امروز جامعه، موظف به ارتباط نزدیک با مردم هستیم
استاندار یزد پس از پاسخگویی به تلفن ۱۱۱ سامد (سامانه ارتباط مردم و دولت)، گفت: دولت ‌تدبیر و امید تلاش کرده‌ تا با روش‌های مختلف با مردم در ارتباط نزدیک و مستقیم باشد.
برنامه حضور مدیران کل استان در استانداری جهت پاسخگویی در سامانه ارتباط مردم و دولت
از سوی استاندار یزد ابلاغ شد؛
برنامه حضور مدیران کل استان در استانداری جهت پاسخگویی در سامانه ارتباط مردم و دولت
از سوی استاندار یزد برنامه حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی استان در استانداری به منظور پاسخگویی به تلفن ۱۱۱ سامد (سامانه ارتباط مردم و دولت) به مدیران کل و روسای دستگاه های اجرایی استان، مدیران کل استانداری، فرمانداران و شهرداران مرکز شهرستان ها...
‌توضیح اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری یزد
‌توضیح اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری یزد
اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری به دنبال انتشار و در‌ج جدول مقایسه ای ارزیابی عملکرد فرمانداری ها در برخی شبکه‌های اجتماعی اطلاعیه ای صادر کرد.
اطلاعيه
اطلاعيه
گزارش ارسالي از وزارت كشور مربوط به عملكرد فرمانداري ها در سال 1396 مي باشد.
نمایش 1 - 6 از 22 نتیجه
آیتم در هر صفحه 6
از 4
هیچ نتیجه ای وجود ندارد
« بازگشت

برگزاري نشست شوراي اطلاع رساني استان يزد؛معاون استاندار: اطلاع رساني شفاف خدمات دولت، ميزان رضايت مندي مردم را بالا مي برد


به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، "عبدالرسول دوران" در نخستين نشست شواري اطلاع رساني استان در سالجاري افزود: مردم بايد در جريان روند فعاليتهاي خدمتگزاران و دولتمردان خود قرار گيرند تا با آگاهي كامل، دولت خدمتگزار خود را ياري و حمايت كنند.
رييس شوراي اطلاع رساني استان يزد، مهمترين وظيفه اين شورا را سياستگذاري و ساماندهي وضعيت اطلاع رساني در استان برشمرد و تصريح كرد: مسوولان دستگاه هاي مختلف استان بايد از همه ظرفيتها موجود در سطح استان براي اطلاع رساني شفاف به مردم استفاده كنند.
دوران با انتقاد از نحوه اطلاع رساني برخي رسانه ها در خصوص ميزباني يزد در المپيادهاي ايرانيان و دانشجويان كشور گفت: بيش از هفت هزار و500 ورزشكار از سراسر كشور براي شركت در اين رقابت ها به يزد مي آيند كه در صورت برنامه ريزي و اطلاع رساني مناسب، توانمنديهاي استان دار العباده به ديگر مناطق كشور منتقل مي شود.
وي با اشاره به عضويت مسوولان اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي، سازمان تبليغات، صداو سيما و خبرگزاري ايرنا مركز يزد و مديران چند حوزه از استانداري يزد در شوراي اطلاع رساني استان، افزود: قصد داريم تا در سياست جديد اين شورا، از نظرات و ديدگاه هاي چهره هاي فرهنگي استان و جواناني كه در عرصه اطلاع رساني فعال هستند نيز استفاده كنيم.
رييس شوراي اطلاع رساني استان در بخش ديگري از سخنانش، از صدا و سيماي مركز يزد خواست تهيه فيلمهاي مستند از اقدامات و فعاليتهاي صورت گرفته در استان  را با همكاري روابط عمومي هاي ادارات و نهادهاي استان در برنامه روزمره خود قرار دهند.
وي همچنين گفت: خبرگزاري ها و در راس آنها خبرگزاري جمهوري اسلامي به عنوان رسانه فراگير در سطح منطقه و جهان نقش مهمي در انتشار اخبار و ديدگاه هاي نظام ايفا مي كنند.
دوران با اشاره به تلاش هاي دست اندركاران مطبوعات محلي و سراسري كه وظيفه اطلاع رساني مكتوب را بر عهده دارند اضافه كرد: مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي به عنوان نماينده مطبوعات محلي و سراسري در نشستهاي شوراي اطلاع رساني استان شركت خواهد كرد.
وي همچنين اظهار داشت: تقويت روابط عمومي ها به عنوان يكي از پايگاه هاي اصلي اطلاع رساني و برگزاري دوره هاي آموزشي براي كارشناسان روابط عمومي ها، نقش مهمي در انعكاس اخبار و آگاه سازي مردم از طريق رسانه ها دارد.  
مشاور استاندار و رييس روابط عمومي استانداري يزد نيز در اين نشست، با اشاره به در پيش بودن 17 مرداد، روز خبرنگار خواستار توجه بيشتر مسوولين و برنامه ريزي مناسب جهت قدرداني از زحمات خادمان عرصه اطلاع رساني در استان شد.
"سيد عبدالمجيد قائم محمدي" گفت: خبرنگاران به عنوان نماينده افكار عمومي نقش مهمي در ايجاد تعامل بين مردم و مسوولان ايفا مي كنند.
وي يكي از وظايف مهم روابط عمومي ها به عنوان بازوي مديريت را تعامل مناسب با رسانه ها كه به عنوان نمايندگان افكار عمومي محسوب مي شوند عنوان كرد.
دبير شوراي اطلاع رساني استان همچنين با اشاره به تبليغات شهري در خصوص اطلاع رساني مناسبت ها  افزود: افراط و تفريط در اينگونه تبليغات باعث مخدوش شدن امر اطلاع رساني مي شود.