صفحه اصلی پایگاه اینترنتی استانداری یزد

 

 

 

 


اذان صبح 05:18
طلوع آفتاب 06:40
اذان ظهر 12:45
غروب آفتاب 18:49
اذان مغرب 19:06
نیمه شب 00:05

 

 

بررسی مشکلات در گفت‌وگوی تلفنی استاندار یزد با مردم استان
بررسی مشکلات در گفت‌وگوی تلفنی استاندار یزد با مردم استان
استاندار یزد پس از پاسخگویی به تلفن ۱۱۱ سامد (سامانه ارتباط مردم و دولت)، تاکید کرد: برای ارتباط نزدیک و مستقیم با مردم، راه‌های ارتباطی گوناگون را مورد استفاده قرار داده ایم و تلاش می‌کنیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مسائل و مشکلات آنها رسیدگی کنیم.
بازدید مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری از بیمارستان مرتاض یزد
بازدید مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری از بیمارستان مرتاض یزد
کميته سلامت حقوق شهروندي استان با حضور مديران كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي و بازرسي و رسيدگي به شكايات استانداري، مديركل بيمه سلامت استان و نمايندگاني از دانشگاه علوم پزشكي و سازمان مديريت و برنامه ريزي از بيمارستان خصوصي مرتاض ‌یزد بازدید کردند.
در شرایط امروز جامعه، موظف به ارتباط نزدیک با مردم هستیم
استاندار یزد:
در شرایط امروز جامعه، موظف به ارتباط نزدیک با مردم هستیم
استاندار یزد پس از پاسخگویی به تلفن ۱۱۱ سامد (سامانه ارتباط مردم و دولت)، گفت: دولت ‌تدبیر و امید تلاش کرده‌ تا با روش‌های مختلف با مردم در ارتباط نزدیک و مستقیم باشد.
برنامه حضور مدیران کل استان در استانداری جهت پاسخگویی در سامانه ارتباط مردم و دولت
از سوی استاندار یزد ابلاغ شد؛
برنامه حضور مدیران کل استان در استانداری جهت پاسخگویی در سامانه ارتباط مردم و دولت
از سوی استاندار یزد برنامه حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی استان در استانداری به منظور پاسخگویی به تلفن ۱۱۱ سامد (سامانه ارتباط مردم و دولت) به مدیران کل و روسای دستگاه های اجرایی استان، مدیران کل استانداری، فرمانداران و شهرداران مرکز شهرستان ها...
‌توضیح اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری یزد
‌توضیح اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری یزد
اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری به دنبال انتشار و در‌ج جدول مقایسه ای ارزیابی عملکرد فرمانداری ها در برخی شبکه‌های اجتماعی اطلاعیه ای صادر کرد.
اطلاعيه
اطلاعيه
گزارش ارسالي از وزارت كشور مربوط به عملكرد فرمانداري ها در سال 1396 مي باشد.
نمایش 1 - 6 از 22 نتیجه
آیتم در هر صفحه 6
از 4
هیچ نتیجه ای وجود ندارد
« بازگشت

تاكيد استاندار بر برگزاري مطلوب المپيادهاي ورزشي ايرانيان و دانشجويان


به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، محمدرضا فلاح زاده در اين جلسه با اشاره به برگزاري دومين دوره المپياد ورزشي ايرانيان و نهمين دوره المپياد فرهنگي ورزشي دانشجويان پسر سراسر كشور در يزد، اين حركت را فرصتي طلايي و مغتنم براي استان برشمرد و گفت: برگزاري  چنين المپيادهايي، مي تواند در جهت شناساندن هر چه بيشتر توانمندي ها و قابليت هاي استان يزد موثر و تاثيرگذار باشد. وي به جاذبه هاي تاريخي و گردشگري يزد اشاره كرد و افزود: گردهمايي جمع كثيري از ورزشكاران و دانشجويان سراسر كشور در يزد  مي تواند در راستاي توسعه و پيشرفت استان مورد بهره برداري قرار گيرد و با انجام فعاليت هاي مناسب، زمينه معرفي قابليت هاي تاريخي، گردشگري، فرهنگي و اقتصادي استان فراهم آيد. فلاح زاده افزود: شركت كنندگان در اين المپيادهاي ورزشي، مي توانند مبلغان خوبي براي توانمندي هاي يزد در همه زمينه ها بوده و در گسترش و انتقال فرهنگ يزد به مناطق مختلف كشور موثر باشند.
استاندار يزد بر اسكان مناسب، پذيرايي مطلوب  و فراهم نمودن اياب و ذهاب براي شركت كنندگان تاكيد كرد و با اشاره به مسائل فرهنگي گفت: بايد مسائل ديني و فرهنگي در پذيرايي و استقبال از ورزشكاران شركت كننده مورد توجه ويژه قرار گيرد و با فراهم نمودن همه شرايط، خاطره خوشي را براي ورزشكاران خلق نمود.
وي ادامه داد: همه دستگاه هاي اجرايي و مسئولين استان، تلاش خود را به كار خواهند گرفت تا به لطف خدا برگزاري اين المپيادهاي ورزشي به نحو شايسته و مطلوبي انجام پذيرد. فلاح زاده در پايان ابراز اميدواري كرد استان يزد ميزبان خوبي براي دانشجويان شركت كننده در اين گردهمايي ورزشي باشد.