صفحه اصلی پایگاه اینترنتی استانداری یزد

 

 

 

 


اذان صبح 04:23
طلوع آفتاب 05:59
اذان ظهر 12:58
غروب آفتاب 19:57
اذان مغرب 20:16
نیمه شب 00:18

 

در شرایط امروز جامعه، موظف به ارتباط نزدیک با مردم هستیم
استاندار یزد:
در شرایط امروز جامعه، موظف به ارتباط نزدیک با مردم هستیم
استاندار یزد پس از پاسخگویی به تلفن ۱۱۱ سامد (سامانه ارتباط مردم و دولت)، گفت: دولت ‌تدبیر و امید تلاش کرده‌ تا با روش‌های مختلف با مردم در ارتباط نزدیک و مستقیم باشد.
برنامه حضور مدیران کل استان در استانداری جهت پاسخگویی در سامانه ارتباط مردم و دولت
از سوی استاندار یزد ابلاغ شد؛
برنامه حضور مدیران کل استان در استانداری جهت پاسخگویی در سامانه ارتباط مردم و دولت
از سوی استاندار یزد برنامه حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی استان در استانداری به منظور پاسخگویی به تلفن ۱۱۱ سامد (سامانه ارتباط مردم و دولت) به مدیران کل و روسای دستگاه های اجرایی استان، مدیران کل استانداری، فرمانداران و شهرداران مرکز شهرستان ها...
‌توضیح اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری یزد
‌توضیح اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری یزد
اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری به دنبال انتشار و در‌ج جدول مقایسه ای ارزیابی عملکرد فرمانداری ها در برخی شبکه‌های اجتماعی اطلاعیه ای صادر کرد.
اطلاعيه
اطلاعيه
گزارش ارسالي از وزارت كشور مربوط به عملكرد فرمانداري ها در سال 1396 مي باشد.
برنامه هفتگي پاسخگويي برخط مديران استان به مردم
دفتر بازرسي استانداري يزد منتشر كرد؛
برنامه هفتگي پاسخگويي برخط مديران استان به مردم
بنا به اعلام دفتر بازرسي استانداري ، در شش ماهه دوم سال 1397 نيز مديران استان با حضور در مركز سامد استانداري يزد به صورت برخط به پرسش هاي شهروندان يزدي پاسخ مي دهند.
ارزیابی عملکرد ستاد صیانت استان آغاز شد
با بازدید سرزده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار؛
ارزیابی عملکرد ستاد صیانت استان آغاز شد
با ‌بازدید سرزده جانشین، دبیر، کارشناسان و بازرسان ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی استان در دو دستگاه اجرایی، بازرسی‌های مشترک از دستگاه‌های اداری استان یزد آغاز شد.
نمایش 1 - 6 از 20 نتیجه
آیتم در هر صفحه 6
از 4
هیچ نتیجه ای وجود ندارد
« بازگشت

معاون برنامه ریزی استاندار بر برگزاری باشکوه آیین های سی امین سالگرد پیروزی انقلاب تاکید کرد


به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، "محمدرضا بابایی" در این نشست با تاکید بر برگزاری باشکوه آیین های سی امین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: دستگاه های مختلف و تشکل های غیردولتی استان باید در این راستا همکاری و تعامل مناسبی داشته باشند.
معاون برنامه ریزی استاندار با بیان اینکه برنامه ریزی در خصوص برگزاری آیین های سی امین سالگرد پیروزی انقلاب و ایام الله دهه مبارک فجر به طور همزمان صورت می گیرد از نامگذاری یکی از میادین اصلی شهر یزد به نام انقلاب خبر داد و گفت: این امر توسط سازمان فرهنگی - تفریحی شهرداری صورت خواهد گرفت.
وی، معرفی 30 روستای برگزیده، تهیه و پخش کلیپ، تدوین کارنامه 30 ساله انقلاب، چاپ و انتشار روزنگار انقلاب، مستند سازی مکان های تاریخی و برگزاری همایش تجلیل از خادمان ایثارگر، جشن 30 ساله و نماز شکر را از جمله برنامه های استان در ستاد سیمرغ عنوان کرد.
بابایی در پایان از مسوولان دستگاه های استان خواست گزارش اقدامات انجام گرفته در خصوص برگزاری آیین های سی امین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را طی هفته آینده به صورت کتبی به استانداری یزد اعلام نمایند.
در نشست اعضای ستاد سیمرغ استان یزد و مسوولان دستگاه های ذیربط، ضمن ارائه گزارش عملکرد دستگاه مطبوع خود، به بیان نظرات و پیشنهادات خود در خصوص برگزاری باشکوه آیین های سی امین سالگرد پیروزی شکوهنمد انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر پرداختند.