یکشنبه های مردمی؛

پاسخگویی مستقیم و حضوری دکتر فاطمی؛ استاندار یزد به اقشار مختلف مردم استان

2022 07 24
استاندار یزد به منوال یکشنبه های هر هفته، این هفته نیز به صورت مستقیم و چهره به چهره با مردم دیدار و دستورات مقتضی را صادر کرد.
یکشنبه های مردمی؛

پاسخگویی مستقیم و حضوری دکتر فاطمی؛ استاندار یزد به اقشار مختلف مردم استان

2022 06 27
استاندار یزد به منوال یکشنبه های هر هفته، این هفته نیز به صورت مستقیم و چهره به چهره با مردم دیدار و دستورات مقتضی را صادر کرد.
یکشنبه های مردمی؛

پاسخگویی مستقیم و حضوری دکتر فاطمی؛ استاندار یزد به اقشار مختلف مردم استان

2022 06 20
استاندار یزد به منوال یکشنبه های هر هفته، این هفته نیز به صورت مستقیم و چهره به چهره با مردم دیدار و دستورات مقتضی را صادر کرد.

برگزاری جلسه هماهنگی پرداخت تسهیلات به متقاضیان، در سفر دکتر رئیسی به استان یزد

2022 06 15
جلسه هماهنگی پرداخت تسهیلات به متقاضیان سفر ریاست جمهوری به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد برگزار شد.
بی واسطه با مردم؛

پاسخگویی مستقیم استاندار یزد به اقشار مختلف مردم استان

2022 06 12
استاندار یزد به منوال یکشنبه های هر هفته، این هفته نیز به صورت مستقیم و چهره به چهره با مردم دیدار و دستورات منقضی را صادر کرد.
هم اندیشی در خصوص ارتقای سلامت اداری در ادارات

با حضور معاونان سیاسی امنیتی فرمانداران استان برگزار شد؛

2022 04 19
صبح امروز سه شنبه با دعوت قبلی جلسه ای با حضور مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری و معاونان سیاسی امنیتی فرمانداران استان برگزار شد. در این جلسه موارد ذیل مورد بحث و بررسی قرا رگفت: طراحی برنامه بازرسی های شش ماه اول و شش ماه دوم در فرمانداری ها بمنظور پیشگیری از فساد و کشف هر گونه فساد طراحی برنامه بازرسی های موردی در فرمانداری ها...
در راستای راهبرد تحرک بخشی به بازرسی ها برگزار شد؛

نشست مشترک دانشگاه علوم پزشکی و بازرسی استانداری

2022 04 18
بمنظور تقویت رضایت مندی عمومی و در راستای راهبرد تحرک بخشی به بازرسی های فرابخشی امروز دوشنبه نشست مشترکی بین واحدهای دخیل در بازرسی های دانشگاه علوم پزشکی یزد و بازرسی استانداری برگزار گردید. در این نشست برنامه کلی بازرسی های دانشگاه علوم پزشکی در حوزه بهداشت ،غذا و دارو و درمان  و موضوعات قابل بررسی مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در نهایت بر...

ارتباط تلفنی استاندار با مردم از طریق سامانه سامد، هفتگی می شود

2021 10 20
دکتر فاطمی گفت: به منظور افزایش ارتباط مستقیم با مردم، ارتباط تلفنی استاندار با مردم در سامانه سامد که پیش از این به صورت ماهیانه برقرار می شد، از این پس به صورت هفتگی خواهد بود.

فرایند برگزاری انتخابات استان یزد زیر ذره بین هیئت بازرسی

2021 06 18
رئیس هیأت بازرسی انتخابات استان یزد گفت: هزار و ۲۰۰ نفر از اعضای هیات بازرسی، فرایند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای استان یزد را رصد می کنند.
رئیس هیئت بازرسی استان یزد:

جرائم و تخلفات انتخاباتی را گزارش کنید

2021 06 15
رئیس هیأت بازرسی انتخابات استان یزد گفت: عموم مردم استان می توانند تخلفات انتخاباتی کاندیدها، مدیران و کارمندان دستگاه های دولتی و نهادهای عمومی را به هیأت بازرسی انتخابات استان گزارش کنند.

پاسخگویی مستقیم استاندار یزد به مردم استان از طریق سامانه سامد

2020 12 18
استاندار یزد با حضور در مرکز سامد به صورت مستقیم پاسخگوی مردم استان بود.

پاسخگویی معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار به مردم استان

2020 11 25
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار یزد با حضور در مرکز سامانه الکترونیکی مردم و دولت (سامد)، به تلفن‌های مردمی استان پاسخ گفت و برای رفع مشکلات آنها دستورات لازم را صادر کرد.‌

پاسخگویی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار به مردم استان

2020 10 21
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با حضور در مرکز سامانه الکترونیکی مردم و دولت (سامد)، به تلفن‌های مردمی استان پاسخ گفت و برای رفع مشکلات آنها دستورات لازم را صادر کرد.‌
استاندار یزد در جریان حضور در مرکز سامد عنوان کرد:

مدیران استان پاسخگویی را در محور فعالیت های خود قرار دهند

2020 07 21
استاندار یزد با بیان اینکه ارتباط مسئولین با مردم بسیار حائز اهمیت است، عنوان کرد: با توجه به شرایط خاص کنونی و مشکلاتی که مردم به آن روبرو هستند، مدیران باید بیشترین ارتباط و پاسخگویی را داشته باشند.

لزوم بهره گیری از مکانیزم های مختلف برای پاسخگویی مستمر به دغدغه های مردم

2020 06 12
استاندار یزد با بیان اینکه ارتباط با مردم و پاسخگویی به دغدغه‌های آنها، تنها با تکیه به سامانه سامد و در این بازه زمانی محدود ممکن نیست، عنوان کرد: باید از مکانیزم های مختلف برای ارتباط شهروندان بهره بگیریم.

سامانه رسیدگی به شکایت‌های انتخاباتی قابل بهره‌برداری است

2020 02 17
سامانه رسیدگی به شکایت‌های انتخاباتی به صورت الکترونیکی در میز خدمت پورتال وزارت کشور و سایت استانداری یزد قابل بهره‌برداری و دسترسی عموم شهروندان است.
رئیس ستاد انتخابات استان:

تلاش همه جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات باشد

2020 02 16
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان یزد با تاکید بر اینکه در شرایط کنونی مشارکت مردم در انتخابات مجلس بسیار مهم است، خاطرنشان کرد: تلاش همه دست‌اندرکاران باید جلب حضور حداکثری مردم در انتخابات باشد.
استاندار یزد در جمع روسا و اعضای هیات های بازرسی استان مطرح کرد:

هیات های بازرسی برگزاری انتخابات سالم، قانونمند و بی طرفانه را در دستور کار خود قرار دهند/ نسبت به مدیریت هزینه های برگزاری انتخابات تمهیدات لازم اندیشیده شود

2019 12 18
استاندار یزد با اشاره به وظایف هیات های بازرسی انتخابات عنوان کرد: هیات های بازرسی برگزاری انتخابات سالم، قانونمند و بی طرفانه را در دستور کار خود قرار دهند.
دبیر ستاد انتخابات استان تاکید کرد:

امنیت و سلامت انتخابات همراه با حضور حداکثری مردم مهم‌ترین مولفه انتخابات ‌مجلس

2019 12 18
سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری ‌استانداری و دبیر ستاد انتخابات استان یزد مهم‌ترین مولفه برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را امنیت و سلامت انتخابات همراه با حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی عنوان کرد.

تشکیل هیئت بازرسی انتخابات مرکز استان یزد و شهرستان‌های تابعه

2019 12 03
در اجرای ماده ۲۵ قانون یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هیئت بازرسی انتخابات مرکز استان یزد و شهرستان‌های تابع تشکیل گردید.
— 20 آیتم به ازای صفحه
نمایش ۱ - ۲۰ از ۴۶ نتیجه