اخبار


بزرگترین ضربه به رشد تولید در سایه قاچاق کالا

2024 04 10
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: موضوع قاچاق کالا، مهمترین و اصلی ترین ضربه را به رشد تولید وارد می کند.

برگزاری جلسه هم اندیشی و هماهنگی دستگاه های عضو ائتلاف ملی "نماد"

2024 04 08
جلسه دستگاه های عضو ائتلاف ملی "نماد" به منظور هم اندیشی و هماهنگی بیشتر به ریاست علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد برگزار شد.

پیام قدردانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد از حضور حماسی مردم شریف و انقلابی دارالعباده یزد در راهپیمایی روز جهانی قدس

2024 04 06
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با صدور پیامی از حضور حماسی مردم شریف استان در راهپیمایی روز جهانی قدس قدردانی کرد.

بررسی مشکلات و مسائل شهر حمیدیا

2024 04 06
جمعی از اعضای شورای شهر حمیدیا با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد به منظور بررسی مشکلات و مسائل این شهر دیدار کردند.

دعوت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار از عموم مردم دارالعباده یزد برای حضور باشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس

2024 04 04
علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در پیامی به مناسبت روزجهانی قدس و برگزاری راهپیمایی حمایت از مردم مظلوم فلسطین، از عموم مردم روزه دار، مومن و متدین استان دارالعباده یزد برای حضور چشمگیر و با شکوه در این مراسم دعوت بعمل آورد.

پیام معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در پی محکومیت عملیات تروریستی گروهک جیش‌الظلم و شهادت سه تن از پاسداران سپاه الغدیر استان یزد

2024 04 04
علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در پیامی ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی شب گذشته گروهک جیش‌الظلم به مقر‌های سپاه پاسداران و نیروی انتظامی در شهرستان های  راسک و چابهار استان سیستان و بلوچستان و شهادت سه تن از پاسداران سپاه الغدیر استان یزد را به مردم انقلابی و شهید پرور دارالعباده یزد تبریک و تسلیت گفت.

حضور وبیناری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در جلسه ستاد عفاف و حجاب وزارت کشور با استانداری ها

2024 04 03
علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در جلسه ستاد عفاف و حجاب وزارت کشور با استانداری ها در خصوص برنامه های عفاف و حجاب بصورت وبیناری حضور یافت.

نشست هماهنگی طرح نماد

2024 04 03
نشست هماهنگی طرح نماد به منظور هماهنگی سازمان‌ های دخیل در این طرح برگزار شد.

لزوم مشارکت تمامی مسئولین سازمان ها و نهادها در زمینه پیشگیری از سرطان

2024 04 03
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداریزد گفت: باتوجه به وضعیت سرطان در یزد، همت تمامی مسئولین سازمان ها و نهادهای استان را در همکاری با دانشگاه علوم پزشکی در زمینه پیشگیری از ابتلا هرچه بیشتر افراد به این بیماری را می طلبد.

پیام معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در پی محکومیت حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق

2024 04 02
 علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در پیامی ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی حمله به کنسولگری ایران در دمشق شهادت شهدای گرانقدر این حادثه تروریستی  را به ملت انقلابی و شهید پرور ایران اسلامی تبریک و تسلیت گفت.

بازدید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد از پایگاه امداد و نجات جاده ای (کمربندی غربی)میبد

2024 03 29
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد از پایگاه امداد و نجات جاده ای (کمربندی غربی)میبد بازدید کرد.

مشارکت مردم در تحقق شعار سال، نقش تعیین کننده دارد

2024 03 29
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: جهش، یک پله بالاتر از رونق و رشد تولید است و همراه با رشد پله‌ای و سریع‌تر در شاخص‌های اقتصادی خواهد بود و لذا برای تحقق شعار سال، مشارکت مردم نقش بسیار تعیین کننده‌ای دارد و جهش تولید و شاخص های اقتصادی تسریع می‌شود.

دیدار نوروزی و بازدید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد از ایستگاه استقبال از میهمانان نوروزی جوانان هلال احمر شهرستان اشکذر

2024 03 29
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد از ایستگاه استقبال از میهمانان نوروزی جوانان هلال احمر شهرستان اشکذر بازدید کرد.

بازدید عیدانه؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد از پایگاه امداد و نجات جاده ای امامزاده سیدنورالدین احمد اردکان

2024 03 28
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد از پایگاه امداد و نجات جاده ای امامزاده سیدنورالدین احمد جمعیت هلال احمر اردکان بازدید کرد.

مساجد و حسینیه‌ها پایگاه اصلی شروع راهپیمایی امسال روز قدس در یزد

2024 03 27
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد: راهپیمایی امسال روز قدس به شکلی متفاوت و با حرکت مردم از حسینیه‌ها و مساجد آغاز می‌شود.

دیدار منتخب مردم شهرستان اردکان در مجلس شورای اسلامی با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد

2024 03 27
منتخب مردم شهرستان اردکان در مجلس شورای اسلامی با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد دیدار و گفتگو کرد.

بررسی مشکلات و مسائل محله حسن آباد یزد

2024 03 27
جمعی از اهالی محله حسن آباد یزد با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد به منظور بررسی مشکلات و مسائل این محله دیدار کردند.

دیدار عیدانه رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد

2024 03 27
رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد به مناسبت عید نوروز و آغاز سال جدید دیدار کرد.

دیدار امام جمعه و فرماندار شهرستان زارچ با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد

2024 03 26
امام جمعه و فرماندار شهرستان زارچ با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد به مناسبت عید نوروز و آغاز سال جدید دیدار کرد.

دیدار عیدانه کارکنان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد

2024 03 26
کارکنان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد به مناسبت عید نوروز و آغاز سال جدید دیدار کرد.

دیدار معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با جمعی از اقشار مردم

2024 03 26
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با جمعی از اقشار مردم دیدار و دستورات لازم جهت رفع مشکلات آنها را صادر نمود.

برگزاری اولین جلسه شورای مدیران حوزه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد در سال۱۴۰۳

2024 03 26
اولین جلسه شورای مدیران حوزه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد به منظور طراحی و تدوین برنامه های راهبردی در سال ۱۴۰۳ برگزار شد.

دیدار مدیر کل امور اجرایی زکات کمیته امداد کشور با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد

2024 03 25
مدیر کل امور اجرایی زکات کمیته امداد کشور با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد درخصوص مباحث مربوط به زکات استان یزد دیدار کرد.

پیام معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در پی شهادت جانباز سرافراز سید محمدحسینی

2024 03 24
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در پیامی، شهادت آزاده و جانباز 70درصد دوران دفاع مقدس «سیدمحمدحسینی فهرجی» را تبریک و تسلیت گفت.

بازدید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد از شادراه نور

2024 03 24
علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد از شادراه نور، مسیر برگزاری ویژه برنامه های نوروزی و ماهه مبارک رمضان واقع در بلوار بسیج بازدید کرد.
همزمان با دومین روز از سال ۱۴۰۳ صورت گرفت؛

نشست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با مسئولین شهرستان ابرکوه

2024 03 21
نشست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با مسئولین شهرستان ابرکوه در رابطه با گفتمان حجاب و عفاف با رویکرد روایت پیشرفت برگزار شد.

پیام تبریک معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد به مناسبت فرارسیدن بهار طبیعت متقارن با بهار بندگی و عبادت

2024 03 20
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد به مناسبت فرارسیدن عید نوروز متقارن با بهار بندگی و عبادت پیام تبریک صادر کرد.

برگزاری جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکل‌های مردم‌نهاد

2024 03 16
جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکل‌های مردم‌نهاد با موضوع داوری طرح‌های رویداد نوآوری اجتماعی تشکیل شد.

نشست کمیته رصد و ارزیابی دستگاها در اجرای برنامه های فرهنگی

2024 03 14
نشست کمیته رصد و ارزیابی دستگاها با موضوع نظارت براجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی به ویژه بحث گردشگری، عفاف و حجاب و روزه خواری در ایام تقارن عید نوروز با ماه مبارک رمضان برگزار شد.

برگزاری اجلاسیه بزرگداشت شهدا در یزد

2024 03 14
 بمناسبت روز بزرگداشت شهدا در بیت نماینده محترم ولی‌فقیه و امام جمعه یزد و باحضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد اجلاسیه روز بزرگداشت شهدا برگزار شد.

دیدار معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با خانواده طلبه بسیجی مرحوم عباس زارع الحسینی

2024 03 14
به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با همراهی سعید رستگاری مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری یزد و دهقان فرماندار شهرستان مهریز با خانواده طلبه بسیجی مرحوم عباس زارع الحسینی دیدار کردند. این طلبه جوان در دومین شب ماه مهمانی خدا به دیدار محبوبش شتافت.

افتتاح دفتر خبری صدا و سیما در مهریز

2024 03 13
باحضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد دفتر خبری صدا و سیما در شهرستان مهریز افتتاح شد.

۳۰ عنوان کتاب دفاع مقدس در یزد رونمايي شد

2024 03 13
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: ۳۰ عنوان کتاب دفاع مقدس در زمینه تاریخ شفاهی نقش استان یزد در ۸ سال دفاع مقدس و زندگی‌نامه شهدای جنگ تحمیلی رونمایی شد.

برگزاری نشست آموزشی "فرایند تمدید پروانه فعالیت سازمان های مردم نهاد" و "نحوه تکمیل اظهارنامه مالیاتی" ویژه سمنها

2024 03 13
نشست آموزشی "فرایند تمدید پروانه فعالیت سازمان های مردم نهاد" و "نحوه تکمیل اظهارنامه مالیاتی" ویژه سازمان های مردم نهاد دارای مجوز از استانداری و فرمانداری ها برگزار شد.
باحضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد صورت پذیرفت؛

افتتاح بوستان دانش واقع در پردیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد

2024 03 12
به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری ده اصله نهال بهار نارنج در محل خوابگاه طوبی دانشگاه پردیس علوم پزشکی یزد غرس و بوستان دانش این دانشگاه نیز افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

نشست تخصصی با مسئولین ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر و جبهه فرهنگی استان در‌خصوص برنامه های تقارن عید نوروز و ماه مبارک رمضان

2024 03 11
جمعی از مسئولین ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر و جبهه فرهنگی استان با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد درخصوص برنامه های عید نوروز و ماه مبارک رمضان دیدار کردند.

نشست مسئولین شهرداری یزد در‌خصوص برنامه های تقارن عید نوروز و ماه مبارک رمضان

2024 03 11
جمعی از مسئولین شهرداری یزد با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد درخصوص برنامه های عید نوروز و ماه مبارک رمضان دیدار کردند.

نشست با اصناف استان در‌خصوص برنامه های تقارن عید نوروز و ماه مبارک رمضان

2024 03 11
جمعی از اصناف استان با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد درخصوص برنامه های عید نوروز و ماه مبارک رمضان دیدار کردند.

نشست فعالین حوزه گردشگری استان در‌خصوص برنامه های تقارن عید نوروز و ماه مبارک رمضان

2024 03 11
جمعی از فعالین حوزه گردشگری با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد درخصوص برنامه های عید نوروز و ماه مبارک رمضان دیدار کردند.

نشست تبیینی با بخشداران و دهیاران شهرستان مروست در راستای ترویج فرزندآوری و تبیین طرح عملیاتی فتحان

2024 03 11
فرماندار، شهردار، بخشداران و دهیاران شهرستان مروست با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و جانشین قرارگاه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در راستای ترویج فرزندآوری و تبیین طرح عملیاتی فتحان دیدار کردند.

نشست اعضای کادر بهداشت و درمان، ماماها و بهورزان شهرستان مروست با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و جانشین قرارگاه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت استان

2024 03 11
نشست اعضای کادر بهداشت و درمان، ماماها و بهورزان شهرستان مروست با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و جانشین قرارگاه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت استان برگزار شد.
در سفر به شهرستان مروست صورت پذیرفت؛

نشست تبیینی در راستای ترویج فرزندآوری و تبیین طرح عملیاتی فتحان با امام جماعت مساجد، فرماندهان پایگاه بسیج و کنشگران جمعیت

2024 03 10
این نشست به ریاست علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و جانشین قرارگاه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و با حضور فرماندار، مدیر کل دفتر امور زنان و خانواده استانداری یزد و سایر مسئولین شهرستانی برگزار شد.

نشست اعضای کادر بهداشت و درمان، ماماها و بهورزان شهرستان خاتم با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و جانشین قرارگاه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت استان

2024 03 10
 نشست اعضای کادر بهداشت و درمان، ماماها و بهورزان شهرستان خاتم با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و جانشین قرارگاه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت استان برگزار شد.

نشست تبیینی با بخشداران و دهیاران شهرستان خاتم در راستای ترویج فرزندآوری و تبیین طرح عملیاتی فتحان

2024 03 10
فرماندار، شهردار، بخشداران و دهیاران شهرستان خاتم با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و جانشین قرارگاه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در راستای ترویج فرزندآوری و تبیین طرح عملیاتی فتحان دیدار کردند.
در سفر به شهرستان خاتم صورت پذیرفت؛

نشست تبیینی در راستای ترویج فرزندآوری و تبیین طرح عملیاتی فتحان با امام جماعت مساجد، فرماندهان پایگاه بسیج و کنشگران جمعیت

2024 03 10
این نشست به ریاست علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و جانشین قرارگاه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و با حضور فرماندار، مدیر کل دفتر امور زنان و خانواده استانداری یزد و سایر مسئولین شهرستانی برگزار شد.

نشست با اعضای کادر بهداشت و درمان، ماماها و بهورزان شهرستان بافق در رابطه با موضوع جوانی جمعیت

2024 03 10
اعضای کادر بهداشت و درمان، ماماها و بهورزان شهرستان بافق با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و جانشین قرارگاه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت استان دیدار کردند.
در سفر به شهرستان بافق صورت پذیرفت:

نشست تبیینی در راستای ترویج فرزندآوری و تبیین طرح عملیاتی فتحان

2024 03 10
فرماندار، شهردار، بخشداران و دهیاران شهرستان بافق با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و جانشین قرارگاه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در راستای ترویج فرزندآوری و تبیین طرح عملیاتی فتحان دیدار کردند.
در سفر به شهرستان بافق صورت پذیرفت؛

نشست تبیینی در راستای ترویج فرزندآوری و تبیین طرح عملیاتی فتحان

2024 03 10
امامان جماعت مساجد، فرماندهان پایگاه بسیج و کنشگران جمعیت شهرستان بافق با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و جانشین قرارگاه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در رابطه با ترویج فرزندآوری و تبیین طرح عملیاتی فتحان دیدار کردند

نشست با اعضای کادر بهداشت و درمان شهرستان بهاباد در رابطه با موضوع جوانی جمعیت

2024 03 09
اعضای کادر بهداشت و درمان و بهورزان شهرستان بهاباد با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و جانشین قرارگاه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت استان دیدار کردند.
در سفر به شهرستان بهاباد صورت پذیرفت:

نشست تبیینی در راستای ترویج فرزندآوری و تبیین طرح عملیاتی فتحان

2024 03 09
فرماندار، شهردار، بخشداران و دهیاران شهرستان بهاباد با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در راستای ترویج فرزندآوری و تبیین طرح عملیاتی فتحان دیدار کردند.

برگزاری نشست آموزشی "فرایند تمدید پروانه فعالیت سازمان های مردم نهاد" و "نحوه تکمیل اظهارنامه مالیاتی" ویژه سمنها

2024 03 09
 نشست آموزشی با موضوع "فرایند تمدید پروانه فعالیت سازمان های مردم نهاد" و "نحوه تکمیل اظهارنامه مالیاتی"  در روز پنجشنبه مورخ 1402/12/17 در محل سالن کنفرانس مدیریت بحران استانداری برگزار گردید.

توضیحات کامل مدیرکل سیاسی استانداری یزد در خصوص روند پیگیری ايجاد فرمانداری ويژه براي ۳ شهرستان استان

2024 03 07
مدیر کل سیاسی، انتخاباتی و تقسیمات کشوری استانداری در خصوص فرآیند پیگیری ایجاد فرمانداری ویژه برای برخی شهرستانهای استان توضیحاتی ارائه کرد.

نشست با اعضای کادر بهداشت و درمان، ماماها و بهورزان شهرستان ابرکوه در رابطه با موضوع جوانی جمعیت

2024 03 07
اعضای کادر بهداشت و درمان، ماماها و بهورزان شهرستان ابرکوه با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و جانشین قرارگاه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت استان دیدار کردند.
در سفر به شهرستان ابرکوه صورت پذیرفت:

نشست بخشداران و دهیاران با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و جانشین قرارگاه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در رابطه با موضوع بحران جمعیت

2024 03 07
نشست بخشداران و دهیاران با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و جانشین قرارگاه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در رابطه با موضوع بحران جمعیت برگزار شد.

خوش آمد گویی به مسافران نوروزی با زبان و لهجه شیرین یزدی

2024 03 06
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: در انتقال پیام های نوروزی به مسافران در ایام تقارن ماه مبارک رمضان و عید نوروز از زبان و لهجه شیرین یزدی استفاده شود.

دعوت از تمامی سازمان های مردم نهاد و گروه های مردمی و جهادی فعال به مشارکت در طرح ملی نهضت اجتماعی

2024 03 06
سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد از تمامی تشکل های مردم نهاد و گروه های مردمی و جهادی فعال و علاقه مند به همکاری و تعامل با دولت در حل مسائل استان دعوت به همکاری می ‌نماید.

بالاترین میزان مشارکت در انتخابات استان یزد با ۸۰.۱۰ درصد در شهرستان بافق ثبت شد

2024 03 03
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: میزان مشارکت در حوزه های انتخابیه چهارگانه این استان ۵۰.۰۲ درصد بوده که بالاترین درصد مشارکت در انتخابات مربوط به شهرستان بافق با ۸۰.۱۰ درصد است.

برگزاری جشن حضور، فردا شب در ورزشگاه شهید صدوقی یزد

2024 03 03
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: با توجه به ارتحال آیت الله امامی کاشانی برگزاری جشن حضور مردم در انتخابات روز دوشنبه در ورزشگاه شهید صدوقی یزد برگزار می شود.

پیام تسلیت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در پی رحلت آیت‌الله محمد امامی کاشانی

2024 03 03
علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در پیامی رحلت آیت‌الله محمد امامی کاشانی را تسلیت گفت.

نتایج قطعی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان یزد اعلام شد

2024 03 02
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: نتایج انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۴ حوزه انتخابیه استان یزد طی اطلاعیه از سوی ستاد انتخابات کشور اعلام شد.

پیام قدردانی رئیس ستاد انتخابات استان یزد از حضور پرشور و گسترده مردم دارالعباده یزد در خلق حماسه ۱۱ اسفندماه

2024 03 02
رئیس ستاد انتخابات استان یزد در پیامی از مردم شریف و انقلابی دارالعباده یزد به پاس حضور پرشور و گسترده خود در پای صندوق‌های رأی و خلق حماسه ای دیگر در تاریخ این مرز و بوم تشکر و قدردانی کرد.

نتایج انتخابات به صورت متمرکز از طریق وزارت کشور اعلام می‌شود

2024 03 01
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت:‌ بر اساس آخرین اطلاعیه ستاد انتخابات کشور، نتایج انتخابات به صورت متمرکز از طریق وزارت کشور اعلام می‌شود.

احتمال درخواست تمدید انتخابات برای یزد وجود دارد/ اخذ رای تا ساعت ۲۲ ادامه دارد

2024 03 01
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: با توجه به مطالبات زیاد در خصوص حضور شعب سیار در مراکز گوناگون، امکان درخواست تمدید انتخابات از سوی استان یزد به وزارت کشور وجود دارد.

ایجاد چهار شعبه ویژه اخذ رای برای خانواده‌های با جمعیت سه فرزند و بیشتر در یزد

2024 03 01
مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری یزد گفت: خانواده خوش جمعیت یزد که دارای سه فرزند به بالا هستند می‌توانند در چهار شعبه ویژه اخذ رای که بر آنان ایجاد شده، رای دهند.

عوامل شعب اخذ رای به هیچ وجه مجاز به نوشتن رای برای دیگران نیستند

2024 03 01
دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: با توجه به مراجعه افراد کم سواد یا ناتوان در نوشتن رای در شعب اخذ رای عوامل شعب به هیچ وجه مجاز به نوشتن رای برای دیگران نیستند و این افراد باید با فردی مورد اعتماد از خانواده خود در پای صندوق ها حضور یابند.

باز بودن تمام مسیرهای روستایی در استان

2024 03 01
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: تمام مسیرهای روستایی در استان با وجود بارش برف سنگین هم اکنون باز است و صندوق‌های سیار و عوامل اجرایی مربوطه برای اخذ رای از مردم مناطق روستایی و کوهستانی هیچ منعی ندارند.

مانعی برای رای دادن با شناسنامه های بدون عکس نیست

2024 03 01
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: هموطنانی که شناسنامه آنها عکس دار نیست و به سن قانونی رای رسیدند می‌توانند رأی خود را به صندوق بیندازند و مانعی برای رأی دادن آنها وجود ندارد.

کد انتخاباتی کاندیداها نیز در برگ رای درج شود

2024 03 01
دبیر ستاد انتخابات استان یزد از مردم شریف استان خواست با توجه به شباهت اسمی برخی نامزدها، حتما در برگ رای خود علاوه بر اسم نامزد، کد انتخاباتی وی را نیز درج کنند.

همه شرایط اجرایی برای برگزاری انتخابات فراهم است/ آغاز انتخابات از هشت صبح فردا

2024 02 29
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: همه شرایط اجرایی برای برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات خبرگان رهبری در استان فراهم شده و انتخابات فردا جمعه ۱۱ اسفند ماه از ساعت ۸ صبح آغاز می شود.

آخرین فرصت تبلیغات انتخابات فردا صبح به پایان می رسد / هرگونه تبلیغات بعد از این فرصت ممنوع

2024 02 28
دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: فرصت تبلیغات انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ساعت هشت صبح روز پنج شنبه دهم اسفند ماه به پایان می رسد و هرگونه تبلیغات بعد از این زمان ممنوع است.

انتقام سخت از دشمن باحضور حداکثری در انتخابات

2024 02 27
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: هر برگه رأی که به درون صندوق انداخته می‌شود؛ یک انتقام است؛ ما باید انتقام شهدا و دختر کاپشن صورتی با گوشواره قلبی را باحضور حداکثری خود در انتخابات اسفندماه بگیریم.

برگزاری جلسه وبیناری جهت آمادگی انتخابات و امنیت سایبری

2024 02 27
جلسه وبیناری باحضور مدیران کل پدافند غیر عامل کشور ،اعضای کارگروه سایبری و الکترونیک استان ها به منظور آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات 11اسفندماه برگزار شد.

نشست هماهنگی امور فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان یزد

2024 02 26
نشست هماهنگی امور فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان یزد به ریاست مدیرکل سیاسی و دبیر ستاد انتخابات استان برگزار شد.

رقابت ۲۱۵ داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی در یزد/ تلاش برای انتخابات سالم و رقابتی

2024 02 26
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: در استان یزد چهار حوزه حوزه انتخابیه در نظر گرفته شده است و در حال حاضر ۲۱۵ داوطلب برای انتخابات مجلس در استان با هم رقابت می کنند.

حضور ویدئو کنفرانسی رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان یزد در جلسه ستاد انتخابات کشور با استان ها

2024 02 24
 به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، این جلسه به ریاست ‌‌دکتر شاهچراغی معاون سیاسی وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات کشور و با حضور علی اکبر عزیزی رئیس ستاد انتخابات استان، سعید رستگاری دبیر ستاد انتخابات استان و سایر اعضای ستاد انتخابات استان یزد بصورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد.   در این جلسه پیرامون هماهنگی مسائل اجرایی برای انتخابات ۱۱ اسفند ماه...

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در امامشهر باحضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد

2024 02 23
به مناسبت ایام نیمه شعبان، همایشی با عنوان پیاده روی خانوادگی در امامشهر یزد برگزار شد.

پیام معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد به مناسبت گرامیداشت هفته سربازان گمنام امام زمان(عج)

2024 02 22
علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد با صدور پیامی هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) را تبریک گفت.

نشست هماهنگی امور انتخابات با بخشداران مستقل استان

2024 02 22
نشست هماهنگی امور انتخابات با بخشداران مستقل استان به ریاست علی اکبر عزیزی رئیس ستاد انتخابات استان یزد در محل ستاد انتخابات استان برگزار شد.

تائید صلاحیت سه داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان/ آغاز فرصت تبلیغات از فردا

2024 02 21
دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: با تائید صلاحیت سه داوطلب، مجموع تائید صلاحیت شدگان در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان یزد به ۲۳۵ نفر در چهار حوزه انتخابیه رسید و داوطلبان از فردا فرصت دارند تبلیغات خود را آغاز نمایند.

بازدید از مرکز فرزندان آسمانی یزد

2024 02 21
معاون وزیر و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور با همراهی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد از مرکز فرزندان آسمانی یزد بازدید کرد.
استاندار یزد مطرح کرد؛

ظرفیت بالای استان یزد برای اجرای طرح‌های ملی به صورت پایلوت

2024 02 20
 استاندار یزد گفت: استان یزد ظرفیت لازم برای اجرای طرح‌های ملی در قالب پایلوت کشور را دارد.

بازدید از مرکز ترک اعتیاد ماده ۱۶ استان

2024 02 20
معاون وزیر و رئيس سازمان امور اجتماعی کشور و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد از مرکز ترک اعتیاد ماده ۱۶ استان بازدید کردند.
با استقبال رسمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در فرودگاه بین‌المللی شهید آیت الله صدوقی یزد؛

معاون وزیر و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور وارد یزد شد

2024 02 20
دکتر محمد عباسی معاون وزیر و رئيس سازمان امور اجتماعی کشور دقایقی پیش با استقبال رسمی علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در فرودگاه بین‌المللی شهید آیت الله صدوقی وارد یزد شد.

جوان‌ترین و مسن‌ترین نمایندگان مجلس در استان چه کسانی هستند؟

2024 02 19
دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: مسن‌ترین و جوان‌ترین نامزدهای انتخابات مجلس در یزد به ترتیب با ۷۴ سن از حوزه اردکان و ۳۰ سال سن از حوزه انتخابیه یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن است.

نشست جمعی از هنرمندان صحنه و مجریان رسانه های استان با دبیر ستاد انتخابات استان یزد

2024 02 19
جمعی از هنرمندان صحنه و مجریان رسانه های استان با مدیر کل سیاسی و دبیر ستاد انتخابات استان  دیدار کردند‌
باحضور رئیس ستاد انتخابات استان یزد صورت پذیرفت:

نشست هیئت های نظارت بر انتخابات استان

2024 02 18
این همایش در خصوص وظایف و جایگاه هیئت های نظارت انتخابات استان برگزار شد.

آمادگی کامل استان یزد برای برگزاری انتخابات باشکوه/ یزد30هزار رای اولی دارد

2024 02 18
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: در چهار مولفه مشارکت، امنیت، رقابت و سلامت به نحوی برنامه ریزی و عمل شده که انتخاباتی سالم و با حضور حداکثری مردم در انتخابات اسفند ماه شاهد باشیم.

اول اسفندماه زمان اعلام نتایج تغییرحوزه انتخابیه داوطلبان

2024 02 17
دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: نتایج نهایی آن دسته از داوطلبانی که درخواست تغییر حوزه انتخابیه را ثبت کرده بودند اول اسفند ماه اعلام می شود.

آغاز فرصت تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری

2024 02 14
دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: نامزدهای ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از امروز به مدت ۱۵ روز می توانند تبلیغات خود را انجام دهند.

بازدید دبیر ستاد انتخابات استان از کارگاه طراحی پوستر انتخابات

2024 02 14
دبیر ستاد انتخابات استان یزد از کارگاه طراحی پوستر انتخابات در هنرستان هنرهای زیبای پسران بازدید کرد.

اجرای مانور برگزاری انتخابات در فرمانداری یزد

2024 02 13
باحضور علی اکبر عزیزی رئیس ستاد انتخابات استان و سعید رستگاری دبیر ستاد انتخابات استان مانور اجرایی ستاد انتخابات در فرمانداری یزد برگزار شد.

تایید صلاحیت ۷۰ درصدی داوطبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان یزد

2024 02 13
دبیر ستاد انتخابات استان یزد از تایید صلاحیت ۷۰ درصد از داوطبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان خبر داد.

پیام تبریک معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد به مناسبت اعیاد شعبانیه

2024 02 12
 علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در پیامی اعیاد فرخنده و پربرکت شعبانیه، روز پاسدار و روز جانباز را به تمامی مردم استان، خصوصاً پاسداران و جانبازان گرامی تبریک گفت.

مردم ثابت کردند پشتیبان انقلاب هستند

2024 02 11
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با قدردانی از حضور مردم استان در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن امسال گفت: مردم با حضور خود در راهپیمایی ثابت کردند پشتیبان نظام و انقلاب هستند.

دعوت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد از عموم مردم برای حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

2024 02 10
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با صدور پیامی از عموم مردم برای حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت کرد.

۲۴۴ نفر آمار قطعی نامزدهای انتخابات یزد/ رقابت ۶۱ نفر برای هر کرسی

2024 02 10
دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: آمار قطعی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان یزد را ۲۴۴ نفر اعلام کرد.

احتمال تغییر در تعداد نامزد‌های انتخاباتی تا ۲۵ بهمن

2024 02 09
رئیس ستاد انتخابات استان یزد: هنوز تغییری در تعداد نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی حاصل نشده ولی احتمال تغییر آمارتا ۲۵ بهمن ماه وجود دارد.
معاون رییس جمهور:

ایجاد خانه‌های مولد برای زنان در دستور کار دولت است

2024 02 08
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: ایجاد خانه‌های مولد برای زنان در کنار همسرداری و فرزند آوری، در دستور کار دولت است که پیگیری و اقدام می‌شود.  
انسیه خزعلی:

زنان تاثیرگذار و موفق کشور معرفی می شوند

2024 02 08
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: الگوسازی در حوزه خانواده و جوانی جمعیت در اولویت همه اقدامات است و به همین منظور زنان تاثیرگذار و موفق کشور شناسایی و معرفی می شوند.
با حضور معاون استاندار صورت گرفت؛

مراسم جشن مبعث رسول الله ﷺ و چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب

2024 02 08
 مراسم جشن مبعث رسول الله ﷺ و چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب با حضور عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و جمعی از مردم و مسئولین شهرستان در محل مصلای شهدای محراب ابرکوه برگزار شد.