2024 02 29
45
استاندار یزد:

باید به انتخابات فراتر از سلایق سیاسی و از دریچه ملی نگاه کرد/ احراز هویت رای دهندگان با مدرک شناسایی معتبر

استاندار یزد گفت: مسئله انتخابات ورای از سلایق سیاسی افراد است و باید از دریچه منافع ملی به آن نگاه کرد.

2024 02 29
62

آغاز رسمی انتخابات و زمان رای گیری ساعت 8 صبح جمعه 11 اسفند ماه

استاندار یزد با اشاره به آغاز زمان رای‌گیری انتخابات از ساعت ۸ صبح فردا، گفت: با توجه به اهمیت موضوع، آغاز فرایند انتخابات در شهرستان ها راس ساعت 8 صبح، مورد توجه خواهد بود.

2024 02 27
163
استاندار یزد

«نوروز بدون فوتی» و «نوروزِ همراه با ملاحظات ماه مبارک رمضان» دو رویکرد مهم استان/ سفرهای با نشاط، امید آفرین و توام با سلامت در نوروز/ فرصت بزرگ تقارن بهار معنویت و طبیعت برای رسیدن به نشاط مادی و معنوی/ تهیه و توزیع نقشه به روز راه‌ها در مراکز استقبال از مسافرین نوروزی

استاندار یزد گفت: شعار نوروز امسال استان همچون سال گذشته بر دو پایه «نوروز بدون فوتی» با در نظر گرفتن تدابیر ویژه و «نوروزِ همراه با ملاحظات ماه مبارک رمضان» استوار است.

اطلاعیه ها

پیام ها

یـزد؛ اولین شهر خشت خام و دومین شهر تاریخی جهان
شهرستان یزد با وسعت 2397 کیلومتر مربع به دلیل وجود جاذبه‌های شغلی، رفاهی و تمرکز اداری، با جمعیتی بیش از پانصدهزار نفر، پرجمعیت ترین شهرستان استان یزد به شمار می رود. این شهرستان شامل دو بخش مرکزی و اکرم آباد با شهرهای یزد، شاهدیه، حمیدیا و دهستان های فجر، فهرج، اکرم‌آباد و دهنو است. یزد از شهرهای قدیمی ایران و از بهترین نمونه های شهرهای کویر به شمار می رود. در این شهر همه چیز حکایت از حرکت و زنده بودن محیط اجتماعی دارد. نام یزد معمولا یادآور آثار هنری و اصیل است. ظرافت های به کار رفته در ساخت آثار هنری و معماری این منطقه در نوع خود بی نظیر بوده و از همین جهت دارای ارزش هنری فراوانی است.

                                                                       میز خدمت استانداری

ن