لزوم بهره گیری از مکانیزم های مختلف برای پاسخگویی مستمر به دغدغه های مردم

2020 06 12
استاندار یزد با بیان اینکه ارتباط با مردم و پاسخگویی به دغدغه‌های آنها، تنها با تکیه به سامانه سامد و در این بازه زمانی محدود ممکن نیست، عنوان کرد: باید از مکانیزم های مختلف برای ارتباط شهروندان بهره بگیریم.

سامانه رسیدگی به شکایت‌های انتخاباتی قابل بهره‌برداری است

2020 02 17
سامانه رسیدگی به شکایت‌های انتخاباتی به صورت الکترونیکی در میز خدمت پورتال وزارت کشور و سایت استانداری یزد قابل بهره‌برداری و دسترسی عموم شهروندان است.
رئیس ستاد انتخابات استان:

تلاش همه جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات باشد

2020 02 16
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان یزد با تاکید بر اینکه در شرایط کنونی مشارکت مردم در انتخابات مجلس بسیار مهم است، خاطرنشان کرد: تلاش همه دست‌اندرکاران باید جلب حضور حداکثری مردم در انتخابات باشد.
استاندار یزد در جمع روسا و اعضای هیات های بازرسی استان مطرح کرد:

هیات های بازرسی برگزاری انتخابات سالم، قانونمند و بی طرفانه را در دستور کار خود قرار دهند/ نسبت به مدیریت هزینه های برگزاری انتخابات تمهیدات لازم اندیشیده شود

2019 12 18
استاندار یزد با اشاره به وظایف هیات های بازرسی انتخابات عنوان کرد: هیات های بازرسی برگزاری انتخابات سالم، قانونمند و بی طرفانه را در دستور کار خود قرار دهند.
دبیر ستاد انتخابات استان تاکید کرد:

امنیت و سلامت انتخابات همراه با حضور حداکثری مردم مهم‌ترین مولفه انتخابات ‌مجلس

2019 12 18
سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری ‌استانداری و دبیر ستاد انتخابات استان یزد مهم‌ترین مولفه برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را امنیت و سلامت انتخابات همراه با حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی عنوان کرد.

تشکیل هیئت بازرسی انتخابات مرکز استان یزد و شهرستان‌های تابعه

2019 12 03
در اجرای ماده ۲۵ قانون یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هیئت بازرسی انتخابات مرکز استان یزد و شهرستان‌های تابع تشکیل گردید.

بررسی مکاتبات مردمی در سفر رئیس جمهور به یزد توسط 200 نفر

2019 11 11
استاندار یزد با بیان اینکه بررسی نامه های مردمی جمع آوری شده در جریان سفر رئیس جمهور به یزد را در دستور کار خود قرار داده ایم افزود: 200 نفر در 2 شیفت کاری نامه ها را تفکیک، موضوع بندی و در سامانه ثبت می کنند و پس از آن مسائل و مشکلات مردم برای بررسی و حل موضوع به دستگاه های مختلف ارجاع داده می شود.

برگزاری ستاد انتخابات استان یزد در شهرستان ابرکوه و بخش بهمن

2019 10 02
نشست ستاد انتخابات استان یزد با حضور دبیر و اعضای این ستاد در شهرستان ابرکوه و بخش بهمن برگزار شد.

بررسی مشکلات در گفت‌وگوی تلفنی استاندار یزد با مردم استان

2019 09 18
استاندار یزد پس از پاسخگویی به تلفن ۱۱۱ سامد (سامانه ارتباط مردم و دولت)، تاکید کرد: برای ارتباط نزدیک و مستقیم با مردم، راه‌های ارتباطی گوناگون را مورد استفاده قرار داده ایم و تلاش می‌کنیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مسائل و مشکلات آنها رسیدگی کنیم.

بازدید مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری از بیمارستان مرتاض یزد

2019 07 28
کميته سلامت حقوق شهروندي استان با حضور مديران كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي و بازرسي و رسيدگي به شكايات استانداري، مديركل بيمه سلامت استان و نمايندگاني از دانشگاه علوم پزشكي و سازمان مديريت و برنامه ريزي از بيمارستان خصوصي مرتاض ‌یزد بازدید کردند.
استاندار یزد:

در شرایط امروز جامعه، موظف به ارتباط نزدیک با مردم هستیم

2019 06 26
استاندار یزد پس از پاسخگویی به تلفن ۱۱۱ سامد (سامانه ارتباط مردم و دولت)، گفت: دولت ‌تدبیر و امید تلاش کرده‌ تا با روش‌های مختلف با مردم در ارتباط نزدیک و مستقیم باشد.
از سوی استاندار یزد ابلاغ شد؛

برنامه حضور مدیران کل استان در استانداری جهت پاسخگویی در سامانه ارتباط مردم و دولت

2019 04 29
از سوی استاندار یزد برنامه حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی استان در استانداری به منظور پاسخگویی به تلفن ۱۱۱ سامد (سامانه ارتباط مردم و دولت) به مدیران کل و روسای دستگاه های اجرایی استان، مدیران کل استانداری، فرمانداران و شهرداران مرکز شهرستان ها ابلاغ گردید.

‌توضیح اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری یزد

2019 04 06
اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری به دنبال انتشار و در‌ج جدول مقایسه ای ارزیابی عملکرد فرمانداری ها در برخی شبکه‌های اجتماعی اطلاعیه ای صادر کرد.

اطلاعيه

2019 04 04
گزارش ارسالي از وزارت كشور مربوط به عملكرد فرمانداري ها در سال 1396 مي باشد.
دفتر بازرسي استانداري يزد منتشر كرد؛

برنامه هفتگي پاسخگويي برخط مديران استان به مردم

2018 11 22
بنا به اعلام دفتر بازرسي استانداري ، در شش ماهه دوم سال 1397 نيز مديران استان با حضور در مركز سامد استانداري يزد به صورت برخط به پرسش هاي شهروندان يزدي پاسخ مي دهند.
با بازدید سرزده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار؛

ارزیابی عملکرد ستاد صیانت استان آغاز شد

2018 08 07
با ‌بازدید سرزده جانشین، دبیر، کارشناسان و بازرسان ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی استان در دو دستگاه اجرایی، بازرسی‌های مشترک از دستگاه‌های اداری استان یزد آغاز شد.

پاسخگویی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار به تلفن های مردمی

2018 07 23
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با حضور در مرکز سامانه الکترونیکی مردم و دولت"سامد" به تلفن های مردمی استان پاسخ گفت و برای رفع مشکلات آنها دستورات لازم را صادر کرد.
با حضور در مرکز سامد صورت گرفت؛

پاسخگويي استاندار يزد به تماس هاي شهروندان

2018 07 03
استاندار یزد با حضور در مرکز سامانه الکترونیکی مردم و دولت (‌سامد) به تلفن های مردم استان پاسخ گفت و برای رفع مشکلات آنها دستورات لازم را صادر کرد.
مديركل بازرسي استانداري يزد تشريح كرد؛

برنامه هفتگي پاسخگويي برخط مديران استان به مردم

2018 06 30
مديران استان با حضور در مركز سامد استانداري يزد به صورت برخط به پرسش هاي شهروندان يزدي پاسخ مي دهند.
بازرسی استانداری یزد برگزار كرد؛

برگزاری نشست توجيهي سلامت اداري ،حقوق شهروندي و ارزيابي عملكرد

2018 06 26
بمنظور مرور آخرين اقدامات در خصوص ارتقاي سلامت اداري و مبارزه با فساد بويژه اجراي مواد 91 و 92 قانون مديريت خدمات كشوري ،با برنامه ريزي دفتر بازرسي استانداري نشستي با حضور نمايندگان فرمانداري ها و دفاتر استانداري در تفت برگزار گرديد.
— 20 آیتم به ازای صفحه
نمایش ۱۴۱ - ۱۶۰ از ۱۷۲ نتیجه